Otteluohjelma

Milloin Suomi pelaa MM-kisoissa vuonna 2019. Entä muut joukkueet Entä milloin pudotuspelit pelataan? Ne näet otteluohjelmasta


Nro Lohko Päivä Kello Sarjamuoto Areena Ottelu Tulos
1 A Pe 10.05.2019 17:15 Alkusarja Steel Arena logo FIN - CAN logo 3-1
2 B Pe 10.05.2019 17:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo RUS - NOR logo 5-2
3 A Pe 10.05.2019 21:15 Alkusarja Steel Arena logo USA - SVK logo 1-4
4 B Pe 10.05.2019 21:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo CZE - SWE logo 5-2
5 A La 11.05.2019 13:15 Alkusarja Steel Arena logo DEN - FRA logo 4-5 (vl.)
6 B La 11.05.2019 13:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo SUI - ITA logo 9-0
7 A La 11.05.2019 17:15 Alkusarja Steel Arena logo GER - GBR logo 3-1
8 B La 11.05.2019 17:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo LAT - AUT logo 5-2
9 A La 11.05.2019 21:15 Alkusarja Steel Arena logo SVK - FIN logo 2-4
10 B La 11.05.2019 21:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo NOR - CZE logo 2-7
11 A Su 12.05.2019 13:15 Alkusarja Steel Arena logo USA - FRA logo 7-1
12 B Su 12.05.2019 13:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo RUS - AUT logo 5-0
13 A Su 12.05.2019 17:15 Alkusarja Steel Arena logo DEN - GER logo 1-2
14 B Su 12.05.2019 17:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo ITA - SWE logo 0-8
15 A Su 12.05.2019 21:15 Alkusarja Steel Arena logo GBR - CAN logo 0-8
16 B Su 12.05.2019 21:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo LAT - SUI logo 1-3
17 A Ma 13.05.2019 17:15 Alkusarja Steel Arena logo USA - FIN logo 3-2 (ja.)
18 B Ma 13.05.2019 17:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo RUS - CZE logo 3-0
19 A Ma 13.05.2019 21:15 Alkusarja Steel Arena logo SVK - CAN logo 5-6
20 B Ma 13.05.2019 21:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo NOR - SWE logo 1-9
21 A Ti 14.05.2019 17:15 Alkusarja Steel Arena logo GBR - DEN logo 0-9
22 B Ti 14.05.2019 17:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo ITA - LAT logo 0-3
23 A Ti 14.05.2019 21:15 Alkusarja Steel Arena logo GER - FRA logo 4-1
24 B Ti 14.05.2019 21:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo SUI - AUT logo 4-0
25 A Ke 15.05.2019 17:15 Alkusarja Steel Arena logo USA - GBR logo 6-3
26 B Ke 15.05.2019 17:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo SUI - NOR logo 4-1
27 A Ke 15.05.2019 21:15 Alkusarja Steel Arena logo GER - SVK logo 3-2
28 B Ke 15.05.2019 21:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo RUS - ITA logo 10-0
29 A To 16.05.2019 17:15 Alkusarja Steel Arena logo CAN - FRA logo 5-2
30 B To 16.05.2019 17:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo SWE - AUT logo 9-1
31 A To 16.05.2019 21:15 Alkusarja Steel Arena logo FIN - DEN logo 3-1
32 B To 16.05.2019 21:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo CZE - LAT logo 6-3
33 A Pe 17.05.2019 17:15 Alkusarja Steel Arena logo FRA - SVK logo 3-6
34 B Pe 17.05.2019 17:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo AUT - NOR logo 3-5
35 A Pe 17.05.2019 21:15 Alkusarja Steel Arena logo FIN - GBR logo 5-0
36 B Pe 17.05.2019 21:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo CZE - ITA logo 8-0
37 A La 18.05.2019 13:15 Alkusarja Steel Arena logo DEN - USA logo 1-7
38 B La 18.05.2019 13:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo LAT - RUS logo 1-3
39 A La 18.05.2019 17:15 Alkusarja Steel Arena logo CAN - GER logo 8-1
40 B La 18.05.2019 17:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo ITA - NOR logo 1-7
41 A La 18.05.2019 21:15 Alkusarja Steel Arena logo GBR - SVK logo 1-7
42 B La 18.05.2019 21:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo SWE - SUI logo 4-3
43 A Su 19.05.2019 17:15 Alkusarja Steel Arena logo GER - USA logo 1-3
44 B Su 19.05.2019 17:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo AUT - CZE logo 0-8
45 A Su 19.05.2019 21:15 Alkusarja Steel Arena logo FRA - FIN logo 0-3
46 B Su 19.05.2019 21:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo SUI - RUS logo 0-3
47 A Ma 20.05.2019 17:15 Alkusarja Steel Arena logo FRA - GBR logo 3-4 (ja.)
48 B Ma 20.05.2019 17:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo SWE - LAT logo 5-4
49 A Ma 20.05.2019 21:15 Alkusarja Steel Arena logo CAN - DEN logo 5-0
50 B Ma 20.05.2019 21:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo AUT - ITA logo 3-4 (vl.)
51 A Ti 21.05.2019 13:15 Alkusarja Steel Arena logo FIN - GER logo 2-4
52 B Ti 21.05.2019 13:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo CZE - SUI logo 5-4
53 A Ti 21.05.2019 17:15 Alkusarja Steel Arena logo SVK - DEN logo 2-1 (vl.)
54 B Ti 21.05.2019 17:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo NOR - LAT logo 1-4
55 A Ti 21.05.2019 21:15 Alkusarja Steel Arena logo CAN - USA logo 3-0
56 B Ti 21.05.2019 21:15 Alkusarja Ondrej Nepela Arena logo SWE - RUS logo 4-7
57 To 23.05.2019 17:15 Puolivälierät Steel Arena logo CAN - SUI logo 3-2 (ja.)
58 To 23.05.2019 17:15 Puolivälierät Ondrej Nepela Arena logo RUS - USA logo 4-3
59 To 23.05.2019 21:15 Puolivälierät Steel Arena logo FIN - SWE logo 5-4 (ja.)
60 To 23.05.2019 21:15 Puolivälierät Ondrej Nepela Arena logo CZE - GER logo 5-1
61 La 25.05.2019 16:15 Välierät Ondrej Nepela Arena logo RUS - FIN logo 0-1
62 La 25.05.2019 20:15 Välierät Ondrej Nepela Arena logo CAN - CZE logo 5-1
63 Su 26.05.2019 16:45 Pronssiottelu Ondrej Nepela Arena logo RUS - CZE logo 3-2 (vl.)
64 Su 26.05.2019 21:15 Kultaottelu Ondrej Nepela Arena logo CAN - FIN logo 1-3

Päivitetty 26.5.2019 pelattujen otteluiden jälkeen


Jaa tämä sivu